KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15086582
nr 1508 6582
Etsning
"Eldsvådan på Riddarholmen". Bildmått: 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm. Ej signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:39:42
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)